DKC
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

DKC

הברית החזקה ביותר מבחינה צבאית... מקום 7 בנקודות! ואנחנו עוד עולים!!!!

אינדקסLatest imagesחיפושהרשםהתחבר

מלחמת אזרחים בברית DKC!

Go down 
4 posters
מחברהודעה
kfirc

kfirc

מספר הודעות : 195

מלחמת אזרחים בברית DKC! Empty
הודעהנושא: מלחמת אזרחים בברית DKC!   מלחמת אזרחים בברית DKC! I_icon_minitimeFri Jan 02, 2009 9:09 pm

כל אחד יוציא כאן את כל מה שהוא חושב על הברית!

להזכיר: בלי לקלל! בלי לאיים! בלי להגיד דברים כמו "הברית הזאת מעפנה!"

פשוט פה מדברים על הברית
(יעקב פינקרט אם אתה רואה את זה אנא אל תעיף אותי, פשוט רציתי לעשות פורום שאפשר להוציא כל מה שחושבים על הברית [ככה תוכל לקבל הערות גם..] וחוץ מזה זה פורום ספאם....)

אני חושב שמצב הברית השתפר לאחרונה!
אבל אחרי שחזרתי שמתי לב שהברית לא מגובשת
מה הקטע?! עזבתי ל3 שבועות את הברית ואז כולם שותקים?!
חזרה למעלה Go down
EDT

EDT

מספר הודעות : 68

הודעהנושא: Re: מלחמת אזרחים בברית DKC!   מלחמת אזרחים בברית DKC! I_icon_minitimeFri Jan 02, 2009 9:59 pm

אני חושב שזה בעיה שיש בברית הרבה אנשים ממקומות מאוד מרוחקים שקשה להגיע אליהם, וזה מצב לא רצוי.
זה לא שווה שום דבר לצרף לברית אנשים רק כדי שהם יתנו לברית נקודות, בלי שיהיה אפשר לסחור איתם או להגן עליהם.
אם תהיה, נגיד, מלחמה על הברית אז כל אחד כמעט יהיה לעצמו, ואי-אפשר יהיה לרכז מתקפות.
חזרה למעלה Go down
ori007

מספר הודעות : 20

הודעהנושא: אני חושב   מלחמת אזרחים בברית DKC! I_icon_minitimeSat Jan 03, 2009 7:14 pm

אני חושב גם ככה שקשה להגן על מישהו שהוא רחוק מימך כמו אותו אחד היום שיגע אנשים תעזרו לי תעזרו לי הוא רחוק לא שווה לצאת את כל הדרך הזאת כי עד שתגיע 4 ימים זה גם עלויות של כסף גם מעקב לך את המסחר שלך מצצמם לך באוניות כיאלו ... יש בעיה צריך לנסות ליראות מה עושים ...
חזרה למעלה Go down
Jedakist
Admin

מספר הודעות : 154

הודעהנושא: Re: מלחמת אזרחים בברית DKC!   מלחמת אזרחים בברית DKC! I_icon_minitimeSat Jan 03, 2009 7:34 pm

אנלא מבין אתכם אני נמצא בבעיה רצינית הוא כל הזמן מתקיף אותי! לא יקרה כלום אם פעם בחיים לא תהיה לכם ספינה או שנים ליום... וגם לא יקרה לכם כלום אם תבזבזו 20000 בישביל לעזור... חוץ מיזה שהצעתי לתת את כל מה שהולך על המתקפה... אבל אם אף אחד לא עוזר אז כנראה שמאוד בקרוב אני יהפוך לחווה..
חזרה למעלה Go down
http://DKCC.9forum.info
EDT

EDT

מספר הודעות : 68

הודעהנושא: Re: מלחמת אזרחים בברית DKC!   מלחמת אזרחים בברית DKC! I_icon_minitimeSat Jan 03, 2009 10:54 pm

אין אף אחד קרוב שיכול לעזור לJedakist?
עשיתי חישוב, וצריך לשלוח 400 קשתים.
חזרה למעלה Go down

מלחמת אזרחים בברית DKC!
חזרה למעלה 
עמוד 1 מתוך 1